Google Ads reklama ir Facebook Ads

Bendradarbiaukite su ilgametę patirtį reklamos kūrime turinčia specialistų komanda ir padidinkite savo kampanijų grąžą. Nuo audito iki plėtros mes rasime sprendimus, kurie padės pasiekti Jūsų norimus rezultatus.

Kūrybiškos reklamos
Reklamos ir marketingo paslaugos

Kaip mes vykdome skaitmeninės reklamos kampanijas?

Remiamės holistiniu požiūriu, kuris sumažina neefektyvios reklamos išlaidas ir susitelkia į investicinės grąžos pagrįstą sprendimų priėmimą. Pasinaudokite mūsų ekspertų komandos teikiamomis reklamos kūrimo paslaugomis, kurios padėjo pasiekti tikslus šimtams įmonių iš įvairių verslo sričių.

1 žingsnis

Gera pradžia – pusė darbo

Aptarsime iššūkius, su kuriais susiduriate, įvertinsime jūsų rinką, konkurentus, rinkodaros tikslus, idealias tikslines auditorijas ir reikiamus terminus.

Susisiekite
2 žingsnis

Laikas auditui!

Mūsų komanda nustatys jūsų stipriąsias puses, neišnaudotas galimybes, galimas grėsmes bei silpnąsias vietas dabartinėje skaitmeninės rinkodaros strategijoje. Mes įvertinsime jūsų paskyros istorinius duomenis ir išskirsime vertingas įžvalgas.

Susisiekite
3 žingsnis

Kuriame veiksmų planą

Kitas žingsnis yra 90 dienų planas, skirtas silpnosioms vietoms ir klaidoms pašalinti, tobulinti anksčiau veikusias strategijas. Tikslių datų ir KPI nutarimas yra šio proceso pagrindas.

Susisiekite
4 žingsnis

Grąžos maksimalizavimas

Savaitinės kampanijos tikslinių auditorijų, skelbimų, paskyros struktūros ir kitų parametrų optimizacijos siekiant padidinti grąžą mažinant išlaidas. Kūrybinių vienetų, auditorijų ir pasiūlymų testavimas leidžia mums identifikuoti sėkmės faktorius.

Susisiekite
5 žingsnis

Strategijos vystimas

Sėkmingiausių kampanijų plėtra – naudojame efektyviausius pasiūlymus, auditorijas ir skelbimus siekiant padidinti tikslinės auditorijos pasiekiamumą, siekiant išlaikyti konversijos kainos dydį ar investicijos grąžą

Susisiekite

MŪSŲ PATIRTIS

Mes esame gabiausi

Google Ads Paieškos tinklas

Google Ads Turinio tinklas

Google Ads Discovery

YouTube reklama

Facebook reklama

Instagram reklama

Bing reklama

Plėtokite savo verslą

Susisiekite

Komanda kurianti rezultatus

Jokių laisvai samdomų darbuotojų ar konsultantų. Mes turime savo ekspertų komandą, kuri gali jums padėti visais jūsų skaitmeninės reklamos kampanijų aspektais. Nuo konversijų sekimo iki optimizacijos, mūsų komanda padėjo virš 270 klientų visame pasaulyje, sukauptas žinias su malonumu pritaikysime jūsų reklaminių kampanijų brandinime.

Prisijunki prie mūsų komandos
Google Ads partneris

Kodėl verta rinktis Media Partner?

Personalizuotos ataskaitos

Gausite lengvai skaitomas, jums pritaikytas ataskaitas, sukurtas atsakyti į jums rūpimus klausimus. Periodiškai teiksime detalias ataskaitas ir rekomendacijas.

Lanksti komunikacija

Kadangi suprantame, kad bendravimas yra labai svarbus, jo dažnį, formatą ir kanalus galima pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Plati patirtis

Mūsų specialistai yra patyrę reklamos valdyme, sekimo sistemų implementavime ir konversijos reitingo optimizacijoje.

Susidomėjimas

Teisingų klausimų uždavimas ir įsiklausymas į atsakymus. Mes stengiamės suprasti klientą, jo perspektyvą, rinką, problemas ir tikslus.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Klientų patirtys

Ar jau laikas ir Jums sukurti kažką naujo?

DUK

Pagrindiniai klausimai - atsakymai

Su kuo mes dirbame?

Dirbame visame pasaulyje ir galime aptarnauti bet kokią rinką, tačiau dauguma mūsų klientų yra Europoje.

Ar privalomos ilgalaikės sutartys?

Mes turime 3–6 mėnesių pradinę sutartį, leidžiančią mums skirti pakankamai laiko tinkamai strategijai sukurti ir pasiekti norimus rezultatus, tačiau po šio laikotarpio mes pereiname prie neterminuotos sutarties.

Kokių ataskaitų sulauksiu?

Mes dažniausiai rengiame dinamines ataskaitas su duomenimis, kurie jums svarbiausi ar tiesiog kurie jus labiausiai domina. Jei nesate tikri, kokius rodiklius norite stebėti, patys sukursime ataskaitą su svarbiausiais rodikliais.

Kaip greitai galėsiu pamatyti rezultatus?

Į šį klausimą nėra lengva atsakyti, nes sėkmingą skaitmeninę strategiją sudaro daug dedamųjų dalių, ne visas jas galime kontriliuoti, tačiau mes visada sutariame dėl pagrindinių rodiklių, kuriuos reikia įvykdyti per 3 mėnesius.

Kokie mūsų įkainiai?

Įkainiai daugiausia priklauso nuo jūsų reklamos biudžeto, tačiau mes taikome skirtingus apmokęstinimo modelius pagrįstus: rezultatais, reklaminiu biudžetu, valandiniais įkainiais ar kombinuotu, todėl susisiekite dėl išsamaus atsakymo.

Ar turėsiu prieigą prie savo paskyrų?

Visada, nesvarbu, ar optimizuosime esamą paskyrą, ar sukursime naują, visada turėsite tiesioginę prieigą, jei tik pageidausite.

Kuriose šalyse teikiate paslaugas?

Mes aptarnaujame klientus visame pasaulyje.

Pasikalbėkime

Registruokitės išsamiai 30 minučių aptarimo sesijai su mūsų ekspertais. Jos metu aptarsime geriausius jūsų skaitmeninės rinkodaros plano patobulinimo būdus.

Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
Įveskite savo duomenis
Vardas
El. paštas
Telefonas
Jūsų svetainės adresas (neprivalomas)
Kuo galime jums padėti?
Preliminarus biudžetas
Žinutė

LET’S CONNECT: