Topo Centras | Euronics Group

Naujo socialinių tinklų komunikacijos stiliaus kūrimas ir pardavimų generavimas

Iššūkis

Topo Centras yra vienas didžiausių buitinės technikos ir elektronikos prekių pardavėjų Lietuvoje. Taip pat šis prekės ženklas yra vienos didžiausių prekybos sąjungininkų „Euronics International“ grupės narys. Pagrindinis kliento poreikis –  generuoti srautą iš socialinių tinklų į interneto svetainę ir taip užtikrinti produkto pardavimą. Antrasis tikslas buvo užsiauginti kokybišką Instagram platformos auditoriją.

Apsilankykite svetainėje

Kas buvo padaryta?

Socialinių medijų kanalams sukurtos komunikacijos ir reklamos strategijos, pritaikyti nauji vizualiniai sprendimai, įtrauktos naujos komunikacinės linijos ir t.t. Dirbome su nuomonės formuotojais, užtikrinome kokybišką ir paveikų video turinio kūrimą. Norėdami gauti geriausiu rezultatus leidome mokamas reklamas, užtikrinančias efektyviausius pranešimų rezultatus.

Rezultatai

24 tūkst. naujų sekėjų Instagram platformoje per 6 mėn. laikotarpį. Įsitraukimo į turinį rodiklis Facebook platformoje išaugo iki 7-8% vienam pranešimui. Per pirmus bendradarbiavimo metus sugeneravome net >52% pardavimų iš socialinių tinklų srauto.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Mūsų klientų patirtys

Ar jau laikas ir Jums sukurti kažką naujo?

PASIKALBĖKIME

Registruokitės išsamiai 30 minučių aptarimo sesijai su mūsų ekspertais. Jos metu aptarsime geriausius jūsų skaitmeninės rinkodaros plano patobulinimo būdus.
 

Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
Įveskite savo duomenis
Vardas
El. paštas
Telefonas
Jūsų svetainės adresas (neprivalomas)
Kuo galime jums padėti?
Preliminarus biudžetas
Žinutė

LET’S CONNECT: