Grafinio dizaino paslaugos

Svarbiausia – įtraukianti, gyva ir aktuali komunikacija. Todėl kuriame turinį su verte, kuris ne tik atkreipia ir įtraukia tikslinio vartotojo dėmesį, bet ir augina potencialių klientų pasitikėjimą.

Socialinių tinklų valdymas

Kuriame atsižvelgdami į skaičius

Nuolat stebime šiuo metu populiarėjančias tendencijas ir tobuliname efektyvaus turinio kūrimą. O tą daryti mums padeda skaičiai – vartotojų tyrimai, statistikos duomenys ir analizės.

1 žingsnis

Informacijos surinkimas

Siekiate padidinti žinomumą? Užmegzti santykį su auditorija? Padidinti pardavimus? O gal turite ir kitų tikslų? Pirmiausia – išsiaiškiname, kokių marketingo tikslų siekiate, o tada nustatome, kokio pobūdžio turinys sukurs geriausią rezultatą. 

Susisiekite
2 žingsnis

Rinkos supratimas

Vienas esminių darbų prieš planuojant komunikaciją skaitmeninėje erdvėje – konkurentų apžvalga. Padėsime sužinoti, kokių veiksmų galite imtis norėdami išsiskirti. Identifikuosime unikalius produkto / paslaugos ir kampanijos bruožus, padėsiančius efektyviai atkreipti tikslinės auditorijos dėmesį.

Susisiekite
3 žingsnis

Įsigilinimas

Suprasdami prekės ženklo toną ir jausmą, padėsime užmegzti ir palaikyti tiesioginį ryšį su tiksline auditorija. Unikalus ir atpažįstamas turinys išsiskirs iš konkurentų ir pabrėš esminius skirtumus.

Susisiekite
4 žingsnis

Tobula žinutė

Revizijų metu, pateikus pradinio dizaino variacijas, atkreipiame dėmesį į norimus pokyčius. Kad pasiektume abipusį trokštamą rezultatą, atliekame patikslinimus ir krypties taisymą.

Susisiekite
5 žingsnis

Galutinis produktas

Siekiant geriausios kokybės, atliekame galutinius patobulinimus ir turinio optimizavimą, taip pat įvertiname sukurto turinio efektyvumą projektų tobulinimui ateityje.

Susisiekite

MŪSŲ PATIRTIS

Kuriame grafinį dizainą

Vaizdo įrašų turinį

Facebook, YouTube, Instagram, TikTok... užfiksuoti ir išlaikyti tikslinės auditorijos dėmesį nelengva, todėl visose didžiausiose socialinėse platformose video turinys tampa viena svarbiausių reklamos priemonių.

Statiniai vizualai

Ryšiui su norima auditorija užmegzti, kuriame asmeninį, originalų ir profesionalų prekės ženklo įvaizdį socialinių tinklų platformose.

Nestandartiniai vizualai

Norite daugiau įdomesnių auditorijos pritraukimo būdų? Rasime būdą, kaip nustebinti auditoriją, kartu perteikiant norimą pranešimo žinutę. Galime sukurti Instagram „Stories“ asmeninį lipduką, pateikti unikalias 360 laipsnių kampu besisukančias nuotraukas arba tai, ko dar neteko išvysti!

Baneriai

Kol potencialūs klientai naršo internete, žiūri Youtube vaizdo įrašus, tikrina Gmail paštą ar naudojasi programėlėmis savo telefone su statiniais arba animuotais baneriais galime pritraukti norimą auditoriją.

Grafinio dizaino platformos

Facebook

Instagram

Youtube

TikTok

Pinterest

Google display network

Plėtokite savo verslą

Susiekite

ĮGYVENDINTI GRAFINIO DIZAINO PROJEKTAI

Klientų patirtys

Ar jau laikas ir Jums sukurti naują grafinį dizainą?

DUK

Pagrindiniai klausimai ir atsakymai apie grafinį dizainą

Su kuo mes dirbame?

Dirbame visame pasaulyje ir galime aptarnauti bet kokią rinką, tačiau dauguma mūsų klientų yra Europoje.

Kuriose šalyse teikiate paslaugas?

Mes aptarnaujame klientus visame pasaulyje.

Ar revizijos yra įtraukiamos į kainą?

Dvi revizijos nieko papildomai nekainuoja, tačiau visa kita bus apmokestinama pagal valandinį įkainį.

Kokie jūsų įkainiai?

Tai priklauso nuo pageidaujamo turinio tipo ir jo gamybos sudėtingumo. Todėl turime įkainių gaires, kurias atsiųsime, jei susisieksite su mumis.

PASIKALBĖKIME DĖL GRAFINIO DIZAINO PASLAUGŲ

Registruokitės išsamiai 30 minučių aptarimo sesijai su mūsų ekspertais. Jos metu aptarsime geriausius jūsų skaitmeninės rinkodaros plano patobulinimo būdus.

Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
Įveskite savo duomenis
Vardas
El. paštas
Telefonas
Jūsų svetainės adresas (neprivalomas)
Kuo galime jums padėti?
Preliminarus biudžetas
Žinutė

LET’S CONNECT: