Visapusiškas socialinių medijų turinio valdymas

Bendradarbiaudami su mūsų kvalifikuotų socialinių tinklų specialistų komanda užtikriname aukštos kokybės paslaugas bei kuriame Jūsų verslo sėkmės istoriją. Teikiame paslaugas nuo socialinių medijų analizės, turinio strategijos kūrimo iki krizių valdymo komunikacijos – visuomet rasime geriausius sprendimus Jūsų prekės ženklo pristatymui.

Marketingo strategijos kūrimas

Socialinių tinklų turinio strategija

Holistinis požiūris į socialinių tinklų komunikaciją ir jos integravimą į bendrą skaitmeninės rinkodaros strategiją.

1 žingsnis

Diskusija ir analizė

Pradėdami dirbti su naujais projektais, visuomet susipažįstame su verslo tikslais, uždaviniais bei socialinių medijų turinio kūrimo poreikiais ir galimybėmis. Atliekame išsamią esamo turinio analizę, pateikiame įžvalgas, diskutuojame ir įsiklausome į ateities poreikius, užtikrindami abipusį supratimą ir pasitikėjimą.

Susisiekite
2 žingsnis

Skaičių apžvalga

Socialinių tinklų turinio strategija glaudžiai siejasi su kūrybiškai sprendimais, originaliais tekstais ir vizualais. Tačiau nepamirštame, kad tai ne vien kūrybinis procesas – svarbūs ir duomenys. Socialinio medijų turinio duomenys leidžia geriau suprasti verslo tikslinę auditoriją, o pateikiamos pranešimų ir puslapio įžvalgos, suteikia galimybę stebėti turinio efektyvumą.

Susisiekite
3 žingsnis

Poreikių supratimas

Formuodami ir kurdami Jūsų socialinių medijų turinio strategiją, apjungiame originalias idėjas su Jūsų verslo tikslais bei uždaviniais stengdamiesi juos realizuoti. Palaikydami prekės ženklo identitetą, kuriame unikalų įvaizdžio elementų gidą (brand book).

Susisiekite
4 žingsnis

Bendros vizijos įgyvendinimas

Socialinių medijų turinio strategija nėra vienakryptė. Todėl visuomet atsižvelgiame į Jūsų išsakytus atsiliepimus ir komentarus apie turinio stilių, komunikacijos kiekį, ar bet kurį kitą socialinių medijų strategijos aspektą, ir integruojame juos į galutinę komunikaciją Jūsų socialinių medijų kanaluose.

Susisiekite
5 žingsnis

Remiamės laimėjimais

Visuomet stebime ir analizuojame skirtingų socialinių medijų komunikacijos rezultatus. Atsižvelgdami į duomenis pritaikome komunikacijai naujus vizualus, kuriame naujus tekstus ir nuolatos tobuliname bendrą strategiją. Taip užtikriname, kad pranešimai yra efektyviausi ir labiausiai tinkantys tikslinei auditorijai.

Susisiekite

MŪSŲ PATIRTIS

Mes išsiskiriame šiais gebėjimais

Facebook turinys

Instagram turinys

Linkedin turinys

TikTok turinys

Pinterest turinys

Plėtokite savo verslą

Susisiekite

Kūrybiški sprendimai, kuriantys rezultatus

Nesamdome freelancer‘ių ar konsultantų – turime savo profesionalią socialinių tinklų strategų, projektų vadovų, turinio kūrėjų, dizainerių ir vaizdo montuotojų komandą. Todėl galime padėti Jums išspręsti visas iškilusias problemas: socialinių tinklų kampanijos, ilgalaikės strategijos kūrimas ir t.t. Per 9 metus sukūrėme daugiau nei 30 tūkst. socialinių tinklų turinio vienetų, o mūsų ilgametė patirtis leidžia priimti Jūsų verslui labiausiai tinkamus sprendimus.

Pažvelkite į mūsų portfolio
Media Partner komanda

Kodėl verta rinktis Media Partner?

Kūrybiškos idėjos paremtos patirtimi

Originalus ir kūrybiškas požiūris į socialinius tinklus ir jų turinio valdymą, paremtas patirtimi ir atliktomis analizėmis.

Individualus ataskaitų teikimas

Periodiškai gausite išsamias ataskaitas ir rekomendacijas su gilesnėmis įžvalgomis – taip užtikrinsime jog kryptingai siekiame bendrų rinkodaros strategijos tikslų.

Ilgametė patirtis

Mes gerai išmanome socialinius tinklus, jų kuriamas ar vykdomas strategijas, o iš gautų duomenų gebame efektyviai optimizuoti komunikaciją.

Grįžtamasis ryšys

Užduodame teisingus klausimus ir įsiklausome į atsakymus. Stengiamės suprasti klientą, jo požiūrį, įsigilinti į verslo kryptį, išanalizuoti iškilusias problemas ir įgyvendinti tikslus.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Klientų patirtys

Ar jau laikas ir Jums sukurti kažką naujo?

DUK

Pagrindiniai klausimai - atsakymai

Su kuo mes dirbame?

Dirbame visame pasaulyje ir galime aptarnauti bet kokią rinką, tačiau dauguma mūsų klientų yra Europoje.

Ar privalomos ilgalaikės sutartys?

Mes turime 3–6 mėnesių pradinę sutartį, leidžiančią mums skirti pakankamai laiko tinkamai strategijai sukurti ir pasiekti norimus rezultatus, tačiau po šio laikotarpio mes pereiname prie neterminuotos sutarties.

Kuriose šalyse teikiate paslaugas?

Mes aptarnaujame klientus visame pasaulyje.

Kokie jūsų įkainiai?

Mūsų įkainiai dažniausiai priklauso nuo jūsų poreikių ir originalaus turinio kūrimo sudėtingumo jūsų nišoje. Viskas priklauso nuo konkretaus atvėjo, todėl susisiekite dėl tikslaus įvertinimo, tačiau minimalus mėnesio įkainis yra 750 € už paskyrą.

Kaip veikia jūsų ataskaitos?

Siunčiame mėnesines ar ketvirtines ataskaitas su pagrindiniais rodikliais, kuriuos apsibrėžėme kaip svarbiausius jūsų verslo sėkmei.

Kokio įsitraukimo reikalaujate?

Tai priklauso tik nuo jūsų, mes galime veikti visiškai savarankiškai, tik pasitikslindami idėjas su jumis arba galime naudoti dalį jūsų turinio ir jį tobulinti.

PASIKALBĖKIME

Registruokitės išsamiai 30 minučių aptarimo sesijai su mūsų ekspertais. Jos metu aptarsime geriausius jūsų skaitmeninės rinkodaros plano patobulinimo būdus.

Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
Įveskite savo duomenis
Vardas
El. paštas
Telefonas
Jūsų svetainės adresas (neprivalomas)
Kuo galime jums padėti?
Preliminarus biudžetas
Žinutė

LET’S CONNECT: