Turinio tinklas

Banerinė reklama daugiau nei 200-tuose Google partnerių tinklalapių

Baneriai, viena iš populiariausių reklamos formų internete. Google AdWords reklamos platforma, taip pat leidžia pasiekti klientus naudojant banerius pačiu efektyviausiu metodu rinkoje, naudojant Google Turinio tinklą (ang. GDN - Google Display network)

Google Turinio Tinklas - pažangiausias banerių rodymo metodas internete. Visų pirma dėl jau minėto CPC apmokestinimo metodo. Reklamuotojas gali pasirinkti, kiek nori išleisti reklaminei kampanijai arba kiek lankytojų/potencialių klientų pritraukti į savo tinklalapį. Baneriai yra rodomi pasirinktose svetainėse nemokamai, o apmokestinta bus tada, kai interesantas paspaus ant reklaminio skelbimo. Šis metodas yra daug pigesnis nei perkant už laikotarpį ar CPM metodu už parodymus.

Google Turinio tinklas, taip pat išsiskiria auditorijos pasiekimo internete galimybėmis. Svetainių sąrašas Lietuvoje viršija 200, o tarp jų ir didieji nauienų portalai (lrytas.lt, 15min.lt, delfi.lt, alfa.lt), laisvalaikio portalai (draugas.lt, cha.lt, alio.lt, radijas.fm ir kt.), vyriško ar moteriško turinio svetainėse (sportas.lt, domo.plius.lt, vinted.lt, technologijos.lt, receptai.lt).

Turinio tinklo paslaugai reikalingi baneriai, kuriuos Jums pagamins mūsų dizaineris.

Dėl platesnės informacijos ir individualaus pasiūlymo kreipkitės į mūsų specialistus nurodytais kontaktais.

Kitos paslaugos: