Paieškų milžinė "Google" yra lankomiausia svetainė ne tik Lietuvoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos šalių, Amerikoje bei Azijoje. Ji yra nepamainomas įrankis kasdieninėje mūsų veikloje - darbe, laisvalaikiu, kelionėje ar tiesiog sėdint prie televizoriaus. Google gelbsti ieškant ne tik informacijos, bet ir ieškant prekių ar paslaugų.

Rezultatai Google paieškoje išdėstyti neatsitiktine tvarka - pirmi keturi siūlomi rezultatai atsiranda Google Ads reklamos pagalba, žemiau esančios dešimt pozicijų - tinklapius optimizavus paieškos sistemoms - SEO. Taip pat Google AdWords reklama turi tris pozicijas lango apačioje.

 

 

Pagrindinis Google Ads reklamos privalumas - apmokestinimo sistema. Reklamuotojas yra apmokestinamas tik tada, kai interesantas paspaudžia ant skelbimo ir patenka į reklamuotojo svetainę. Paspaudimo kaina Google sudaroma pasitelkiant algoritmą, kurį nulemia reklamuojamos rinkos konkurencija, reklamos kokybė bei lankytojų elgsena. Todėl būtina rinktis profesionalius, sertifikuotus partnerius, kurie parinks optimaliausią Google Ads reklamos sprendimą ir tik su profesionalų priežiūra Jūsų reklamos biudžetas bus panaudotas tikslingai.

Norite gauti individualų pasiūlymą? Susiekite su mūsų kvalifikuotais Google Ads reklamos ekspertais.

Kitos paslaugos: